Середа, 24.04.2024, 05:09

Православна Одеса

Ви війшли як Гість | Група "Гості"
[ НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ · УЧАСНИКИ · ПРАВИЛА ФОРУМУ · ПОШУК · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: ortodoks  
Форум » МИ І ПРАВОСЛАВ'Я » ПРАВОСЛАВНЕ ЖИТТЯ » Христос серед нас
Христос серед нас
ortodoksДата: Неділя, 13.01.2019, 16:56 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу всім побажати, щоб світ, в якому ми живемо, створювали у Христі – щоб панувала любов, взаєморозуміння, милосердя,тому що зараз дуже важкий час, багато різних розколів, чвар,розбіжність в духовних питаннях, безліч сміття і неприязнь міжнашими братами православними. Тому ми втрачаємо Істину – самого Господа,залишаючись лише при своїх образах і амбіції. Я бажаю, щоб в серцяхнаших жила любов Христова, яка могла б пробачити брата або сестру,якщо вони в чим-небудь помиляються. Ось тоді дійсно буде«Христос серед нас».

А мы ошибаться не должны. Нам разрешается прослыть невеждами, мистиками, суеверными дураками. Нам одного не простят: если мы недооценили опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, мы просто не имеем права пускаться в рассуждения о молекулярных флюктуациях — мы обязаны предположить, что где-то рядом объявился чёрт с рогами, и принять соответствующие меры, вплоть до организации производства Святой Воды в промышленных масштабах. И слава Богу, если окажется, что это была всего лишь флюктуация, и над нами будет хохотать весь Мировой совет и все школяры в придачу.
 
Форум » МИ І ПРАВОСЛАВ'Я » ПРАВОСЛАВНЕ ЖИТТЯ » Христос серед нас
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Конструктор сайтів - uCoz